Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, höjd 82, bredd 102 cm.

Smärre slitage och märken

433196

2017-01-14