Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, björk, 1940-tal, invändiga hyllor och lådfack i furu, höjd 137, bredd 100, djup 47 cm.

Skador, slitage

433200

2017-01-14