Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD med två klaffar, 1800-tal, allmoge, betsad furu, höjd ca 79, bredd 110, längd totalt 166 cm
Smärre slitage, en skiva lagad
433204
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här