Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD med två klaffar, 1800-tal, allmoge, betsad furu, höjd ca 79, bredd 110, längd totalt 166 cm

Smärre slitage, en skiva lagad

433204

2017-01-14