Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7dlr, ek, svarvad dekor, stolarnas sitthöjd 43, bordets höjd 75, 160x70 cm, 1900-tal

Smärre slitage, vissa stolar med dålig stoppning

433207

2017-01-14