Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7dlr, ek, svarvad dekor, stolarnas sitthöjd 43, bordets höjd 75, 160x70 cm, 1900-tal
Smärre slitage, vissa stolar med dålig stoppning
433207
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här