Etagere 1800-tal

Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGERE, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, sargen med låda, svarvad benställning, 2 hyllplan, svartmålad, på hjultrissor, dragkrok i mässing, höjd ca 80, 59x43,5 cm

Bruksslitage

433209

2017-01-14