Figurin brons 1800-tal

Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal
Figurin brons 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN i form av flicka med solfjäder, 1800-talets andra hälft, brons, på stensockel, längd 15 cm

433210

2017-01-14