Soffa Grand Hotel Saltsjöbaden

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sekelskiftet 1900, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Grand Hotel Saltsjöbaden, bär numrering

Slitage, färgbortfall

433215

2017-01-14