Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, kromad metall samt laminat, på hjultrissor, löstagbar bricka, höjd ca 66, 91x45 cm

Slitage

433233

2017-01-15