Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, kromad metall samt laminat, på hjultrissor, löstagbar bricka, höjd ca 66, 91x45 cm
Slitage
433233
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här