Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VENESTA, sängbord, Finland, 1950-60-tal, mahogny, låda, draghandtag i mässing, höjd ca 58, 65x40 cm
Nyckel saknas, slitage, ytskador
433243
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här