Venesta sängbord

Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VENESTA, sängbord, Finland, 1950-60-tal, mahogny, låda, draghandtag i mässing, höjd ca 58, 65x40 cm

Nyckel saknas, slitage, ytskador

433243

2017-01-13