Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄRJA, fransk, 1800-tal, förgyllt mässingsfäste dekorerat med korslagda nycklar inom en krans av eklöv, kavel av horn, konformad knapp med stående örn, längd 98 cm
433247
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här