Paradvärja

Paradvärja
Paradvärja
Paradvärja
Paradvärja
Paradvärja
Paradvärja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJA, fransk, 1800-tal, förgyllt mässingsfäste dekorerat med korslagda nycklar inom en krans av eklöv, kavel av horn, konformad knapp med stående örn, längd 98 cm

433247

2017-02-02