Jim Dine etsning
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JIM DINE (född 1935), A Fancy Lady, ur "Eight sheets from an undefined novel", signerad Jim Dine 1976, numrerad 9/30, handkolorerad etsning, utgiven av Pyramid Arts, Tampa, Florida, blindstämplad, bladstorlek ca 106 x 78 cm
433252
2017-01-14