Jim Dine etsning

Jim Dine etsning
Jim Dine etsning
Jim Dine etsning
Jim Dine etsning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIM DINE (född 1935), A Fancy Lady, ur "Eight sheets from an undefined novel", signerad Jim Dine 1976, numrerad 9/30, handkolorerad etsning, utgiven av Pyramid Arts, Tampa, Florida, blindstämplad, bladstorlek ca 106 x 78 cm

433252

2017-01-14