Väggur i nyrenässans

Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans
Väggur i nyrenässans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i mahognyfanér med svärtade detaljer, totalhöjd ca 132 cm, bredd ca 37 cm, lod, pendel och vev finns

Slitage

433256

2017-01-14