Lis Thomasson oljemålning

Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LIS THOMASSON (född 1929): "Vattenlek I ´´, signerad och daterad L.Thomasson 1983, olja på duk, ca 95x110 cm

433257

2017-01-14