Skulptur sydostasien

Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien
Skulptur sydostasien

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, förgylld brons, i form av instrumentspelande kvinna sittandes på sockel, höjd 31 cm

433263

2017-01-14