Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, förgylld brons, i form av instrumentspelande kvinna sittandes på sockel, höjd 31 cm
433263
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här