Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJSKYLTAR, 5 st, emaljerad plåt, 1900-tal, rödvita, "Försäkringsbolaget RAILWAY automobilförsäkring","Försäkringsbolaget TRAFIK ömsesidigt Agentur", "Försäkringsbolaget TRAFIK Agentur", "Ömsesidiga försäkringsbolaget LEIRE", "Allmänna pensionsförsäkringsbolaget Livförsäkringar Livräntor distriktsinspektör", varierande storlekar den största 28x35 cm

Emaljskador

433269

2017-01-16