Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): (8 st) Stockholmsbilder 7 signerade Yngve, laveringar/tuschteckningar/etsning, varierande mått
Oramade
433271
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här