Yngve Berg Stockholm

Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (8 st) Stockholmsbilder 7 signerade Yngve, laveringar/tuschteckningar/etsning, varierande mått

Oramade

433271

2017-01-17