Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 4 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Lifförsäkrings-Aktiebolaget NORDSTJERNAN", Agentur för försäkringsaktiebolaget HEIMDALL i Stockholm", "Allmänna försäkringsbolaget Liv-Oden ömsesidigt Agentur", "Livförsäkringsanstalten FOLKET ombud", varierande storlekar den största 25x40 cm

Emaljskador

433272

2017-01-16