Nils Emil Anckers

Nils Emil Anckers
Nils Emil Anckers
Nils Emil Anckers
Nils Emil Anckers

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): ´´Bottenrefvet
(Korvetten saga)´´ signerad NEAnckers med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -03 i plåten, etsning, bildmått ca 44x73 cm.

433273

2017-01-14