Emaljskylt tema skyltar

Emaljskylt tema skyltar
Emaljskylt tema skyltar
Emaljskylt tema skyltar
Emaljskylt tema skyltar

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJSKYLT, emaljerad plåt, 1900-tal, "Sjöförsäkringsaktiebolaget GAUTHIOD Göteborg Agentur, 41x60 cm

Emaljskador

433274

2017-01-16