Nils Emil Anckers etsning
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): ´´Vinterskymning Stockholmsström´´ signerad och daterad NEAnckers, -02 med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -02 i plåten, etsning, bildmått ca 48x76 cm.
433275
2017-01-14