Nils Emil Anckers etsning

Nils Emil Anckers etsning
Nils Emil Anckers etsning
Nils Emil Anckers etsning
Nils Emil Anckers etsning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): ´´Vinterskymning Stockholmsström´´ signerad och daterad NEAnckers, -02 med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -02 i plåten, etsning, bildmått ca 48x76 cm.

433275

2017-01-14