Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, SKYLT, 1900-tal, "Agentur för sjöförsäkringsaktiebolaget ÄGIR", " Försäkringsaktiebolaget Nornan Göteborg Aktiekapital 2.000.000 kr Agentur", "Ömsesidiga olycksfallsförsäkringsbolaget LAND och SJÖ Agentur", " Försäkringsaktiebolaget OCEAN Agentur", varierande storlekar den största 25x39 cm

Emaljskador

433277

2017-01-16