Emaljskyltar tema skyltar
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, SKYLT, 1900-tal, "Agentur för sjöförsäkringsaktiebolaget ÄGIR", " Försäkringsaktiebolaget Nornan Göteborg Aktiekapital 2.000.000 kr Agentur", "Ömsesidiga olycksfallsförsäkringsbolaget LAND och SJÖ Agentur", " Försäkringsaktiebolaget OCEAN Agentur", varierande storlekar den största 25x39 cm
Emaljskador
433277
2017-01-16