Bojaner Kina

Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, klotformade, powder blue, dekor av parställda fenixfåglar samt pion i emaljfärger, höjd ca 21 cm

Spricka, locken med nagg

433278

2017-01-13