Skyltar kopparplåt tema skyltar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKYLTAR, 2+1 st, "Städernas brandstodsbolag", en med Fågel Fenix under krona, kopparplåt, 1900-tal, höjd 20 resp 15 cm

Bruksslitage

433280

2017-01-16