Försäkringsbolagsskyltar tema skyltar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKYLTAR, 12 st, för försäkringsbolag, 1900-tal, delvis i kopparplåt, metall, plast, varierande storlekar

Slitage

433282

2017-01-16