Thure Lindh olja på duk

Thure Lindh olja på duk
Thure Lindh olja på duk
Thure Lindh olja på duk
Thure Lindh olja på duk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THURE LINDH (1913-1976): "Skåne", landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, 30x49 cm

Färgbortfall, krackeleringar, fläckar

433283

2017-01-15