Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Blomsterstilleben med amaryllis, signerad, olja på duk, 93x74 cm
Lätt ytslitage
433284
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här