Bertil Wahlberg olja på duk

Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Blomsterstilleben med amaryllis, signerad, olja på duk, 93x74 cm

Lätt ytslitage

433284

2017-01-15