Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar
Omfattande skador rost
433285
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här