Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar

Omfattande skador rost

433286

2017-01-16