Einar Jolin blandteknik

Einar Jolin blandteknik
Einar Jolin blandteknik
Einar Jolin blandteknik
Einar Jolin blandteknik

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): "Rådjurskalv", osignerad, daterad 15 Aug 1945, blandteknik, ca 23x31,5 cm

433297

2017-01-14