Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm

Slitage

433303

2017-01-14