Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm
Slitage
433303
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här