Elin Källman oljemålning

Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Kvinnoporträtt, signerad och daterad à tergo Elin Källman 2008-2009, olja på duk, ca 35x35 cm

433305

2017-01-15