Magnus von Wright akvarell

Magnus von Wright akvarell
Magnus von Wright akvarell
Magnus von Wright akvarell
Magnus von Wright akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MAGNUS von WRIGHT (Finland 1805-1868): Två fåglar, akvarell, signerad M.v.H, bildyta ca 9x21 cm

433308

2017-01-15