Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad och daterad Axel Nilsson 1955, olja på pannå, ca 47x54 cm

433309

2017-01-15