Skåp Art Deco

Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Art deco,1930-tal, intarsiadekor av blommor, invändigt med glashyllor och lådor, fanerat med olika träslag, höjd ca 136, 90x38 cm, nyckel finns

Slitage, nyckel bussningar skanas, en glashylla med

433311

2017-01-13