Skåp Art Deco
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Art deco,1930-tal, intarsiadekor av blommor, invändigt med glashyllor och lådor, fanerat med olika träslag, höjd ca 136, 90x38 cm, nyckel finns
Slitage, nyckel bussningar skanas, en glashylla med
433311
2017-01-13