Ishockeyspel
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ISHOCKEYSPEL, 2 st, omkring 1900-talets mitt, Stiga "Tumba Hockey" resp Aristospelet "Puck", 27 spelare i litograferad plåt medföljer, spelen ca 69x49 cm vardera
Slitage, några av spelarna ej tillhörande
433313
2017-01-14