Ishockeyspel

Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel
Ishockeyspel

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHOCKEYSPEL, 2 st, omkring 1900-talets mitt, Stiga "Tumba Hockey" resp Aristospelet "Puck", 27 spelare i litograferad plåt medföljer, spelen ca 69x49 cm vardera

Slitage, några av spelarna ej tillhörande