Karl Axel Pehrson akvarell

Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005), "Krusiduller", signerad och daterad K.A. Pehrson -55, akvarell, 17x22 cm

433314

2017-01-14