Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005), "Krusiduller", signerad och daterad K.A. Pehrson -55, akvarell, 17x22 cm
Zustandsbeschreibung
433314
2017-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner