Ring 18 k guld Sydamerika
2017-01-14
433319
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, dekor från Chimúkulturen, Sydamerika, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7,1 g
Bruksslitage, fåtal repor