Ring 18 k guld Sydamerika

Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika
Ring 18 k guld Sydamerika

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k guld, dekor från Chimúkulturen, Sydamerika, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7,1 g

Bruksslitage, fåtal repor

433319

2017-01-14