Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 18 k guld, dekor från Chimúkulturen, Sydamerika, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7,1 g
Bruksslitage, fåtal repor
433319
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här