Victoria Westberg oljemålning

Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Höstlandskap med rött hus vid en sjöstrand, signerad, olja på pannå, 38x50 cm

433321

2017-01-14