Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g
Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt
433323
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här