Berlock 18 k guld med heliotrop samt hematit

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g

Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt

433323

2017-01-14