Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), L´Age de Soleil, 1950, signerad i plåten (spegelvänd), etsning ca 24x19 cm

433326

2017-01-14