Yngve Berg tuschlavering/blandteknik

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (5 st) bla Antikiserande motiv "Herakles Triton", signerade Yngve, tuschlavering/blandteknik, varierande mått

Oramade, veck, skador

433329

2017-01-18