Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): (5 st) bla Antikiserande motiv "Herakles Triton", signerade Yngve, tuschlavering/blandteknik, varierande mått
Oramade, veck, skador
433329
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här