Armring 18 k guld vikt 13,0 g

Armring 18 k guld vikt 13,0 g
Armring 18 k guld vikt 13,0 g
Armring 18 k guld vikt 13,0 g
Armring 18 k guld vikt 13,0 g
Armring 18 k guld vikt 13,0 g
Armring 18 k guld vikt 13,0 g

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMRING,18 k guld, slät modell med dolt kistlås samt dubbla säkerhetsåttor, innerdiameter ca 62x54 mm, vikt ca 13 g

Bruksslitage mindre repor samt enstaka buckla

433330

2017-01-14