Sven Erik Högberg collier silver

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN ERIK HÖGBERG, collier med avtagbart hänge, silver, rund fasetterad bergskristall, längd ca 40 cm, hängets höjd ca 50 mm, Göteborg 1962, originalask medföljer

Bruksslitage, repor

433331

2017-01-14