Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN ERIK HÖGBERG, collier med avtagbart hänge, silver, rund fasetterad bergskristall, längd ca 40 cm, hängets höjd ca 50 mm, Göteborg 1962, originalask medföljer
Bruksslitage, repor
433331
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här