John Noel Smith

John Noel Smith
John Noel Smith
John Noel Smith
John Noel Smith

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

NOEL SMITH, John (Irland född 1952): "Wild plants & bone", signerad och daterad Smith 1986, ur serien "Animal, Vegetable or Mineral", ca 65x60 cm

433336

2017-01-15