Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
NOEL SMITH, John (Irland född 1952): "Wild plants & bone", signerad och daterad Smith 1986, ur serien "Animal, Vegetable or Mineral", ca 65x60 cm
433336
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här