Maxime Darnaud oljemålning

Maxime Darnaud oljemålning
Maxime Darnaud oljemålning
Maxime Darnaud oljemålning
Maxime Darnaud oljemålning
Maxime Darnaud oljemålning
Maxime Darnaud oljemålning

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAXIME DARNAUD (född 1931), Komposition, signerad och daterad 57, olja på duk, ca 88x115 cm

433337

2017-01-14