Bertel Nordström oljemålning

Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1962, olja på duk, 54x65 cm

433338

2017-01-14