Marianne Kanter

Marianne Kanter
Marianne Kanter
Marianne Kanter
Marianne Kanter

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE KANTER (född 1944): Dam i rött, signerad Marianne Kanter på spännramen, olja på duk, ca 76x61 cm

433339

2017-01-15