Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Fjällandskap i höst, signerad Kjell Abiskojokk 1960, olja på duk, 70x49 cm

Färgbortfall, tryckskada

433343

2017-01-14