Qashqai

Qashqai
Qashqai
Qashqai
Qashqai

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Qashqai, omkring år 1900, polykromt mönster i form av stjärnor, ca 174x108 cm

lagningar, kortsidorna saknar några knutrader, mindre slitage

433344

2017-01-27